Wino Carlo Rossi
Carlo Rossi

Wino: Carlo Rossi

Rodzaj: czerwone

Charakter: półwytrawne

Pochodzenie: U.S.A.

Region: Kalifornia

Cena: 20 zł

Ocena: 333

Carlo Rossi jest jednym z najbardziej popularnych win w Polsce z “dolnej półki”co wcale go nie przekreśla. Produkowane masowo i dla mas nie imponuje smakiem ani aromatem, można rzec, że jest to wino proste z delikatną nutką owoców. Warte spróbowania dla osób, które chcą przekonać się do tego wspaniałego trunku. Nadaje się do każdego rodzaju mięs – wołowiny, drobiu, cielęciny, jak również do makaronów. Podawać w temperaturze pokojowej, ale to już pewnie wiecie :) Grzane wino też jest z niego przyzwoite.

Polecam to wino na wesela jeśli mamy dość ograniczony budżet, zdecydowanie lepszy wybór niż Varna 1444. Goście będą zadowoleni no i zapewne wy.

Sprawdź gdzie najbliżej kupisz wino Sklepy z winami »

Komentarze

 • s 06/11/2009

  Z całym szacunkiem, ale nawet jeśli mój budżet byłby ograniczony to wstydziłbym się podać to ‘coś’ gościom. Carlo Rossi to wytwór produkowany z galaretki i spirytusu. Tu nie ma mowy o aromacie, smaku ani czymkolwiek związanym z tymi pojęciami. Za cenę 20 do 25 zł można znaleźć kilka o niebo lepszych a na pewno smakujących jak wino pozycji…

 • Chris 07/12/2012

  To nawet nie jest wyrób wino-podobny. Jednyna butelka w życiu, której nie dokończyłem…

 • fifek 30/12/2012

  Pierdoły gadacie. Dobre wino, to wino, które smakuje, ot co. Piłem francuzy za 300 zł i nie dało się tego pić (oczywiście, to nie jest regułą). CR jest bezpłciowe, ale smaczne, o czym nie można powiedzieć o niektórych droższych.

 • Maciek 10/02/2014

  A gdzie można kupić Carlo Rossi – Rosso Frescato?

 • sklepikarz 04/06/2014

  Carlo Rosi nie można nazwać winem, to jakaś mieszanina. Co robi reklama której wierzą Polacy za całkiem duże pieniadze

Zostaw komentarz

Podobne wina

Czego nie warto pić

Ostatnio komentowane

Zobacz również

Zaprzyjaźnione serwisy